Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 36.00 m2

Okazion!! Shitet ambient komercial prane shkolles “Osman Myderizi”

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet ambient komercial prane shkolles “Osman Myderizi”. Ambjenti ka siperfaqe 36 m² dhe pozicionohet ne katin 0 buze rruge. Organizohet ne nje ambjent open space , nje tualet dhe nje verande. Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 100.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39828
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 36.00 m2
ID e Pronës: G1030

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate