Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 106.62 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri!

266.550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Ndodhet vetem 5 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar. Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi ndertimi, termoizolim, shkallet me dritare, dy ashenore. Eshte i organizuar ne nje objekte te shkallezuar 1,5,6,8,9,10 kate ku ka dy kate ne toke qe sherben si parkim per makinen dhe nje kate per aktivitete biznesi. Objekti eshte i sapo perfunduar dhe behet i banueshem ne Qeshor 2024. Apartamenti eshte i mire organizuar me nje kubature te rregullt. Ka siperfaqe 106.62m²dhe ka ndricim optimal. Organizohet me nje korridor qe bene shperndarjen ne sallon sebashku me ambientin e gatimit, me dalje ne ballkon, 2 dhoma e gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ka orientim Perendim. Cmimi 2500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34563
Cmimi: 266.550 €
Siperfaqja: 106.62 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G470

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate