Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 5 Dhoma
  • 5 Tualete
  • 384.40 m2

Shitet super shtepi private 3 kateshe ne Shkoder!

500.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super shtepi private 3 kateshe ne Shkoder! Vila ka siperfaqe totale ndertimi 384.4m² & siperfaqe trualli 396m² dhe organizohet ne kati -1 ne bodrum e cila mund te pershtatet lehtesisht ne banim pasi ne te jane kryer te gjitha instalimet e nevojshme. Kati 0: ne nje sallon te bollshem me ambientin e gatimit me vete, nje dhome gjumi me tualet me vete dhe nje tualet i perbashket; Kati i 1-re: ne tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet, garderobe dhe ballkon me vete, nje tualet i perbashket, nje depo dhe nje ballkon; Kati i 2-te:  ne nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy veranda. Prona eshte e pershtateshme per Butik Hotel. Themelet e prones jane per 5 kate ndertim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet e mobiluar si ne foto. Cmimi 500.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34490
Cmimi: 500.000 €
Siperfaqja: 384.40 m2
Dhomat total: 7
Dhoma Gjumi: 5
Tualete: 5
ID e Pronës: G463

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate