Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 74.11 m2

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri!

148.220 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Ndodhet vetem 5 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar. Objekti ku ndodhet apartamenti ofrom cilesi ndertimi, termoizolim, shkallet me dritare, dy ashenore. Eshte i organizuar ne nje objekte te shkallezuar 1,5,6,8,9,10 kate ku ka nje kate ne toke qe sherben si parkim per makinen dhe nje kate per aktivitete biznesi. Objekti eshte ne ndertim dhe parashikohet te mbaroj ne Shtator te 2023. Apartamenti eshte i mire organizuar me nje kubature te rregullt. Ka siperfaqe 74.11m² dhe organizohet me nje korridor qe bene shperndarjen ne sallon sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ka orjentim Perendim. Disponon sistem chiller si dhe ne tualet jane bere investime shtese per hidrosanitaret incaso. Cmimi 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34570
Cmimi: 148.220 €
Siperfaqja: 74.11 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G471

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
83.200 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Besa!

1 BD
1 BA
64.00 m2
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
77.400 €

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

1 BD
1 BA
64.50 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate