Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 91.00 m2

Shitet apartament 2+1 tek Selvia!

171.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Selvia. Apartamenti ka siperfaqe 91m² nga ku 80.8m² eshte apartament dhe 10.2m² verande, dhe organizohet ne sallon se bashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma gjumi , 1 tualete 1 ballkon dhe nje verand. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe ofron nje pamje fantastike te Tiranes. Ndodhet ne katin e 10-te nje pallati te ndertuar se fundmi. Prona eshte ne proces hipotekimi. Mundesi opsionale per parkim. Cmimi 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37582
Cmimi: 171.800 €
Siperfaqja: 91.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G813

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate