Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Selvia!

232.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Selvia. Apartamenti ka siperfaqe 116 m² dhe organizohet ne sallon se bashku me ambjentin e gatimit , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone, te cilet ofrojne nje pamje fantastike te Tiranes dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te nje pallati te ndertuar se fundmi. Prona eshte ne proces hipotekimi. Mundesi opsionale per parkim. Cmimi 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37518
Cmimi: 232.000 €
Siperfaqja: 116.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G806

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate