Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 26.88 m2

Shiten ambiente komerciale tek Tirana Golden Park!

29.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten ambiente komerciale tek Tirana Golden Park. Ambientet kan siperfaqe 26.88m², 45m² & 53.72m², ndodhen ne katin 0 te nje ndertimi te ri dhe jane te pershtatshem per biznese si: market, klinik, parukeri etj. Pozicionimi i ambienteve ne nje kompleks te ri, e ben ambientin nje mundesi shume te mire investimit. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e bizneseve nga me te ndryshmet. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32916
Cmimi: 29.600 €
Siperfaqja: 26.88 m2
ID e Pronës: G261

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate