Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 116.10 m2

Shitet Shtepi Private ne Paskuqan 2!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Shtepi Private ne Paskuqan 2. Shtepia private ndodhet prane qendres shendetsore, eshte 1 kateshe, ka siperfaqe trualli 368.6m², siperfaqe ndertimi 116.1m² e cila organizohet ne 1 sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, nje verande dhe 1 tualet. Shitet totalisht i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shtëpia ndodhet në një zonë e qetë dhe me te gjitha fasilitete e duhura dhe shumë afër Tiranës. Cmimi 150 000€. Per nje vizite ne prone  kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32908
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 116.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G260

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate