Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 89.40 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

115.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 89.4m² dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 1 verande i cili ka pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar, shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 115.000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32923
Cmimi: 115.000 €
Siperfaqja: 89.40 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G262
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate