Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 98.50 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne Rezidencen Casa Bosko, tek rruga Egnatia!

147.750 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne Rezidencen Casa Bosko, tek rruga Egnatia! Apartamentet kane siperfaqe 98.5m² dhe 106.8m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Rezidenca eshte ne faze grope, ofrohet cilesi ndertimi me standarde bashkekohore. Kubature e rregullt. Zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinj. Rezidenca behet e banueshme ne 3 mujorin e pare te vitit 2026. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42386
Cmimi: 147.750 €
Siperfaqja: 98.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1283

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate