Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 93.70 m2

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Mine Peza!

206.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe 93.7m² dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes. Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm. Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike . Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale. Ne prone jane bere investime shtese ne dyer,shtrim pllakash dhe hidrosanitare. Cmimi: 206.000€ i padisiutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42537
Cmimi: 206.000 €
Siperfaqja: 93.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1296

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate