Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 106.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Fiori Di Bosco!

215.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Fiori Di Bosco! Apartamenti ka siperfaqe totale 106 m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka dalje ne ballkon, garderobe dhe tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon e cila lidhet me ambjentet e tjera te apartamentit. Ndodhet ne nje kompleks i cili ofron kushtet per nje jetese te qete dhe komode . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet bosh . Opsional post parkimi ne vleren 15 000€. Cmimi: 215.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

 

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42524
Cmimi: 215.000 €
Siperfaqja: 106.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1295

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate