Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 82.38 m2

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha!

107.094 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha! Apartamenti ka siperfaqe 82.38m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon , nje dhome gjumi dhe nje tualet.Kompleksi është i pozicionuar 1.9km nga qëndra e Tiranës i përbëre nga 5 godina rezidenciale. Ndërtimi sipas standarteve europiane dëshmon se kompania ka zgjedhur rrugën më të mire për ti ofruar klientëve rezidenca banimi dhe qendra biznesi bashkëkohore dhe tejet cilësore. Implementimi i inovacioneve të fundit në projektim dhe zbatimi i teknologjisë më të lartë garantojnë rezultate të cilësisë së lartë për sot dhe për të ardhmen. Prona ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze shtrimi dhe afati i perfundimit eshte dhjetor 2024. Opsionale post parkimi ne vleren 17.000€. Cmimi: 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42742
Cmimi: 107.094 €
Siperfaqja: 82.38 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1319
Detaje Extra: 17.000€ post parkimi

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate