click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Rruga Dritan Hoxha

Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha...

107.094 €
Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha! Apartamenti ka siperfaqe 82.38m² dhe organiz ...
Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha! Apartamenti ka siperfaqe 82.38m² dhe organizohet nga nje sallon i bol ...
1 1 82.38 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha...

112.875 €
Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti organizohet ne nje sallon te bol ...
Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshme se bashku me ambjen ...
1 1 80.25 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha...

109.000 €
Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha! Apartamenti ka siperfaqe 78.85 m² dhe organi ...
Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha! Apartamenti ka siperfaqe 78.85 m² dhe organizohet nga nje sallon i bo ...
1 1 78.85 m2details
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rruge...

175.830 €
Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 117.22m² dh ...
Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 117.22m² dhe organizohet ne nje sall ...
2 2 117.22 m2details
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rruge...

160.785 €
Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 107.19m² dh ...
Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 107.19m² dhe organizohet ne nje sall ...
2 2 107.19 m2details
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rruge...

152.205 €
Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 101.47m² dh ...
Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 101.47m² dhe organizohet ne nje sall ...
2 2 101.47 m2details

Compare Listings