Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 92.89 m2

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

185.780 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate! Apartamenti ka siperfaqe 92.89m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambjenin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte ne ndertim ne faze perfundimtare, godina ne te cilen ndodhet organizohet nga nje strukture banimi dhe sherbime 5 kate dhe dy kate nentoke. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te tiranes e cila ofron nje cilesi te larte jetese te nderthurur me qetesine dhe pamjet e gjelberuara. Cmimi: 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42733
Cmimi: 185.780 €
Siperfaqja: 92.89 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1318

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate