Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 60.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Kongresi i Manastirit!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Kongresi i Manastirit! Apartamenti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistues pa ashensor. Cmimi: 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 42984
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 60.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1349

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate