Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 81.52 m2

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Lion Park 2!

179.344 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Lion Park 2! Apartamenti ka siperfaqe 81.52m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem, ne kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Lion Park 2 eshte kulle e perbere nga 34 kate me nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit, e vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, pranë Zogut te Zi, vetem nje 1 km larg Qendres se Tiranes, me askes te menjehershem ne daljen nga Tirana. Residenca ka cilesi te larte ndertimi dhe ndodhet ne faze grope. Cmimi 2200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42919
Cmimi: 179.344 €
Siperfaqja: 81.52 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1341

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate