Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 61.11 m2

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Guce, Rruga Ndre Mjeda!

97.776 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Guce, Rruga Ndre Mjeda! Apartamenti ka siperfaqe 61.11 m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim ne faze karabina ku cilesia e ndertimit eshte pika me e forte. Një Kompleks me komoditet premium dhe pamje të mrekullueshme ku cdo ambjent është i ndërtuar sipas standardeve europiane. Cmimi: 1600€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42204
Cmimi: 97.776 €
Siperfaqja: 61.11 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1264

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate