Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 prane Coin!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane Coin! Prona ndodhet ne nje pallat te viteve te fundit , shume te qete dhe te mire administruar prane Coin, ka nje siperfaqe neto 70m² dhe organizohet nga nje ambient ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi 1,000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

 

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42323
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 70.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1275

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate