click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Sheshi Shqiponja

Apartament 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses ...

153.600 €
Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Organizohet n ...
Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Organizohet nga nje sallon se bashku m ...
3 2 128.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Entry II!

104.760 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Entry II. Apartamenti ka siperfaqe totale 87.3m² dhe or ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Entry II. Apartamenti ka siperfaqe totale 87.3m² dhe organizohet ne nje sallon s ...
2 2 87.30 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses ...

118.800 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Organizohet n ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Organizohet nga nje sallon se bashku m ...
2 2 108.00 m2details

Compare Listings