Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 400.00 m2

Jepet me qera kapanon ne Mezez!

3.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera kapanon ne Mezez! Kapanoni ka siperfaqe 400m², lartesi 5m dhe eshte i organizuar ne open space, disponon 2 ambiente zyre dhe 2 tualete. Prona eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh si rrobaqepsi, magazinim, punishte druri etj. Cmimi 3000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42868
Cmimi: 3.000 €
Siperfaqja: 400.00 m2
ID e Pronës: G1336

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Qera
1.500 €

Jepet me qera kapanon ne Mezez!

1 BA
200.00 m2
Magazina / Kapanone
Shitje
Magazina / Kapanone
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate