Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera super lokal ne Sarande!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super lokal ne Sarande. Lokali ka siperfaqe totale 100 m², disponon gjithsej 20 tavolina .Zona ne te cilen ndodhet lokali eshte nje nga zonat me te preferuara dhe me te populluara. Ambienti disponon 2 tualete, nje depo per mbajtjen e furnizimit. Prona gjithashtu mund te pershtatet ne restorant. Nxitoni per kete super prone. Cmimi 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33458
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 100.00 m2
ID e Pronës: G327
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Lokal
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate