Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 145.30 m2

Jepet me qera lokal tek Komuna e Parisit!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera lokal tek Komuna e Parisit! Ambjenti ka kubature te rregullt, disponon 2 tualete dhe 1 verande. Prona ka siperfaqe 145.3m² ambjent i brendshem dhe 30m² verande, disponon dhe nje ambjent gatimi. Ka funksionuar si lokal prej 9 vitesh. Cmimi 1200€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36782
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 145.30 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G728

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
450.000 €

Shitet lokal ne Don Bosko!

111.00 m2
Komerciale
Shitje
170.000 €

Shitet lokal prane 21 Dhjetorit!

1 BA
125.70 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate