Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 372.00 m2

Shitet shtepi private ne Qender te Ksamilit!

270.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Qender te Ksamilit. Shtepia organizohet nje nje sallon te bollshem me ambientin e gatimit me vete, tre dhoma gjumi, nje tualet verand dhe oborr. Shitet e gjitha e mobiluar dhe ka siperfaqe trualli 372m² dhe siperfaqe ndertimi 128m² . Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 270 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33448
Cmimi: 270.000 €
Siperfaqja: 372.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G326

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate