Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 115.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Qender te Sarandes!

250.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Qender te Sarandes. Apartamenti ka siperfaqe 115m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Prona ka pamje te Detit Jon dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 250.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33465
Cmimi: 250.000 €
Siperfaqja: 115.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G328
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate