Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 111.00 m2

Shitet lokal ne Don Bosko!

450.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet lokal ne Don Bosko! Lokali ndodhet ne nje zone te frekuentuar me aktivitet te ngritur ne vite. Ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 111m² ambjent i brendshem dhe verande 200m² per te cilen paguhet takse,disponon fasade xhami dhe ka dy hyrje. Lartesia 3.20m. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Lokali eshte totalisht i mobiluar dhe eshte ne gjendje pune. Lokacion perfekt pasi ambienti eshte me fasade xhami qe ben te kete vizibilitet te larte per reklamim te biznesit. Nje rast per mos tu humbur. Cmimi 450.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36507
Cmimi: 450.000 €
Siperfaqja: 111.00 m2
ID e Pronës: G702
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate