Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 165.00 m2

Shitet ambient + biznes Bar-Kafe ne Don Bosko!

340.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient + biznes Bar-Kafe ne Don Bosko. Ambienti ka siperfaqe 115m² dhe nje verande me siperfaqe 50m². Prona eshte e rikonstruktuar totalisht para 1 muaji. Funksionon si biznes prej vitesh me klientele te rregullt. Prona disponon dokumenacion te rregullt hipotekor.  Lokacion perfekt pasi ambienti eshte me fasade xhami qe ben te kete vizibilitet te larte per reklamim te biznesit. Nje rast per mos tu humbur. Cmimi 340.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41365
Cmimi: 340.000 €
Siperfaqja: 165.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1181

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate