Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 200.00 m2

Jepet me qera kapanon ne Mezez!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera kapanon ne Mezez! Kapanoni ka siperfaqe 200m², lartesi 5m dhe eshte i organizuar ne open space, disponon 1 ambient zyre dhe 1 tualet. Prona eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh si rrobaqepsi, magazinim, punishte druri etj. Cmimi 1500€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42865
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 200.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1335

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Qera
Magazina / Kapanone
Shitje
Magazina / Kapanone
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate