click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Vlorë

4
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te...

67.000 €
Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te Orikumit, Vlore! Pozicionohet ne katin e 3-te ...
Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te Orikumit, Vlore! Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...
1 1 55.00 m2details
5
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te...

67.000 €
Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te Orikumit, Vlore! Pozicionohet ne katin e 3-te ...
Shitet apartament 1+1 shume prane plazhit te Orikumit, Vlore! Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...
1 1 55.00 m2details
9
Vila
Shitje

Shitet vile ne Vlore!

160.000 €
Shitet vile ne Vlore. Vila ka siperfaqe trualli 357m² & siperfaqe ndertimi 402m² (134m ...
Shitet vile ne Vlore. Vila ka siperfaqe trualli 357m² & siperfaqe ndertimi 402m² (134m² per kat). Oraganizohet ...
4 2 357.00 m2details
4
Shtepi Private
Shitje

Shitet shtepi private ne Orikum!

55.000 €
Shitet shtepi private ne Orikum. Prona ka siperfaqe trualli 300m² & 100m² ndertim i ci ...
Shitet shtepi private ne Orikum. Prona ka siperfaqe trualli 300m² & 100m² ndertim i cili momentalisht eshte i p ...
100.00 m2details

Shitet Vile Elitare ne San Nicolas Resort Pa...

1.500.000 €
Shitet Vile Elitare ne San Nicolas Resort Palace! Vila ka siperfaqe ndertimi 423.6m² & ...
Shitet Vile Elitare ne San Nicolas Resort Palace! Vila ka siperfaqe ndertimi 423.6m² & siperfaqe trualli 1000m² ...
4 6 423.60 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 ne San Nicolas Resor...

314.600 €
Shitet apartament 2+1+2 ne San Nicolas Resort Palace! Apartamenti ka siperfaqe 114.4m² dhe ...
Shitet apartament 2+1+2 ne San Nicolas Resort Palace! Apartamenti ka siperfaqe 114.4m² dhe organizohet ne nje sallo ...
2 2 114.40 m2details

Compare Listings