Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 250.00 m2

Okazion!! Shitet toke ne Shkoze!

30.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet toke ne Shkoze! Toka ka siperfaqe 250m², disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet buze autostrades. Mund te perdoret per karburant , kapanone etj. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone ne zhvillim. Cmimi: 30.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41814
Cmimi: 30.000 €
Siperfaqja: 250.00 m2
ID e Pronës: G1230

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate