click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Restorant

Hotel
Shitje

Shitet super hotel prane Qendres!

3.600.000 €
Shitet super hotel prane Qendres! Ky hotel eshte i vendosur ne nje një sipërfaqe prej 284m ...
Shitet super hotel prane Qendres! Ky hotel eshte i vendosur ne nje një sipërfaqe prej 284m² truall dhe 900m² nderte ...
19 19 900.00 m2details
12
Hotel
Qera

Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike sh...

25.000 €
Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike shume strategjike. Hoteli ka siperfaqe totale 37 ...
Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike shume strategjike. Hoteli ka siperfaqe totale 3750m² eshte 3 katesh dispo ...
16 3,750.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet super ambient komercial tek Liqeni i ...

1.723.000 €
Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe totale 453.6m² di ...
Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe totale 453.6m² disponon fasade xhami e cil ...
2 453.60 m2details

Compare Listings