Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 453.60 m2

Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate!

1.723.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe totale 453.6m² disponon fasade xhami e cila ka pamje panoramike si dhe dy tualete. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, me orientim dhe pozicionim mjaft te mire. Ambienti nga brenda eshte i investuar dhe aktualisht funksionon si Bar-Restorant. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder zonat me te frekuentuara, dhe me levizshmeri te larte te njerezve. Duke qene se perreth ne zone ka nje sere ambientesh te tjera sherbimi, kjo ben qe te jete nje zone goxha atraktive per ushtrimin e cdo lloj aktiviteti. Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit te larte permendur dhe eshte open space. Ambjenti eshte i bollshem per nje numer te larte klientesh dhe ka arredim modern si dhe klientele te ngritur ne vite. Prona disponon sistem aspirimi dhe kondicionimi si dhe ka mundesi per parkim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 3800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33817
Cmimi: 1.723.000 €
Siperfaqja: 453.60 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G373
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke
Parkim
Restorant
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate