click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Hipoteke

Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

77.280 €
Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...
Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashen ...
2 1 112.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Komplek...

94.168 €
Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne ...
Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vi ...
2 2 119.20 m2details
Komerciale
Shitje

Okazion!! Shitet ambient komercial ne Paskuq...

60.000 €
Okazion!! Shitet ambient komercial ne Paskuqan, prane Bulevardit te Ri. Ambienti ka siperf ...
Okazion!! Shitet ambient komercial ne Paskuqan, prane Bulevardit te Ri. Ambienti ka siperfaqe 88.06m² dhe organizoh ...
88.06 m2details
10
Magazina / Kapanone
Exclusive
Qera

Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne...

5.000 €
Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe ...
Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ...
14
Magazina / Kapanone
Exclusive
Shitje

Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze...

1.950.000 €
Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² ...
Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ne kat ...
1
Toke
Shitje

Shitet toke ne Fier!

2.800.000 €
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne b ...
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne baze te pozicionit dhe ven ...
800,000.00 m2details

Compare Listings