click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Arreduar|Ballkone

Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti, ne ...

100.000 €
Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti, ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodh ...
Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti, ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodhet ne katin e 7-te te pal ...
2 1 130.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet super apartament 2+1+2 ne Bllok!

270.000 €
Shitet super apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti  ndodhet ne katin e 1-re te nje pallat ...
Shitet super apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti  ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri te mireadministru ...
2 2 125.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok!

620 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me v ...
2 2 125.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Halili, ...

170.000 €
Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Halili, Selvia! Apartamenti ka siperfaqe 78m² dhe shit ...
Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Halili, Selvia! Apartamenti ka siperfaqe 78m² dhe shitet totalisht i mobiluar . ...
2 1 78.00 m2details

Compare Listings