Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 125.00 m2

Shitet super apartament 2+1+2 ne Bllok!

300.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti  ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 125m² dhe  organizohet ne nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone si dhe dy korridore shperndarese.  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi: 300.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31059
Cmimi: 300.000 €
Siperfaqja: 125.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G83
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate