Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 5 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 229.00 m2

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

350.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet shtepi private tek Ali Demi. Shtepia eshte dy kate , ka siperfaqe trualli 500 m², siperfaqe ndertimi 229 m² ku perkatesisht ndahet ne: siperfaqe katit te par 99 m², siperfaqe katit te dyte 130.1 m². Kati pare organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje oborr per parkim per 2-3 makina. Kati dyte organizohet nga 1 sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon .Cmimi 350.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39841
Cmimi: 350.000 €
Siperfaqja: 229.00 m2
Dhomat total: 7
Dhoma Gjumi: 5
Tualete: 3
ID e Pronës: G1032

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate