Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 90.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

72.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 90m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe shitet totalisht i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33441
Cmimi: 72.000 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G325
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate