Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 399.00 m2

Shitet Shtepi Private ne Selite!

280.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Shtepi Private ne Selite! Prona eshte dy katshe, ka siperfaqe trualli 399 m², siperfaqe njoll ndertimi 122 m² ku organizohet ne: siperfaqe katit zero eshte 129.4 m² dhe 39 m² verande, siperfaqe e katit te pare eshte 128.3 m² banim. Kati zero organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne verande, 2 dhoma gjumi me dalje ne verande nje tualet , dhe nje magazine. Kati pare organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona disponon dhe nje ambjent buze rruge qe eshte perdorur si dyqan. Prona eshte me cati me tjegulla, toka rreth shtepis eshte e mbjell me pemtari dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 280.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39674
Cmimi: 280.000 €
Siperfaqja: 399.00 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G1015

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate