Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 136.80 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Selite!

164.160 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 136.80m² dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te miradministruar me ashensor. Prona eshte ndare ne dy apartamente 1+1 te organizuara nga sallon se bashku me ambjent gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ne prone jane bere investime ne parket,hidrosanitare dhe eshte bere ndarja ne sahatin elektrik dhe hidraulik. Ideal per investim. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37665
Cmimi: 164.160 €
Siperfaqja: 136.80 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G823

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate