Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 133.40 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

235.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate! Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 133.4m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone dhe korridor. Ka organizim shume te mire dhe orientim jug-perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 235.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42829
Cmimi: 235.000 €
Siperfaqja: 133.40 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1330

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate