click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Selitë

Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

89.870 €
Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 81.70 m² ka kubatur te rregullt ...
Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 81.70 m² ka kubatur te rregullt dhe te gjtha hapsirat i k ...
2 1 81.70 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Selite!

72.000 €
Shitet apartament 1+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 45.24m², ka kubatur te rregullt ...
Shitet apartament 1+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 45.24m², ka kubatur te rregullt dhe te gjtha hapsirat i k ...
1 1 45.24 m2details
Shtepi Private
Shitje

Shitet Shtepi Private ne Selite!

280.000 €
Shitet Shtepi Private ne Selite! Prona eshte dy katshe, ka siperfaqe trualli 399 m², siper ...
Shitet Shtepi Private ne Selite! Prona eshte dy katshe, ka siperfaqe trualli 399 m², siperfaqe njoll ndertimi 122 m ...
4 2 399.00 m2details
Apartament 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1+2 ne Selite!

164.160 €
Shitet apartament 3+1+2 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 136.80m² dhe ndodhet ne katin ...
Shitet apartament 3+1+2 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 136.80m² dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...
3 2 136.80 m2details

Compare Listings