Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 179.50 m2

Shitet ambient komercial ne Astir!

690.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Astir! Ambienti ka siperfaqe 179.5m² dhe organizohet ne open space me dy hyrje ne dy krahe me fasade xhami secila. Lartesia e ambjentit eshte 4.5 metra dhe eshte investuar ne tre nivele tek tavanet e varur per spotet, shtrimi me parket dhe sistem chiller. Aktualisht i dhene me qera 1800€/muaj bruto. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi ideale per investim. Cmimi 690.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37677
Cmimi: 690.000 €
Siperfaqja: 179.50 m2
ID e Pronës: G825
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate