Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

130.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 65m². Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ne prone jane bere restaurime, shtrim me parket, hidrosanitare incaso, dyer, dritare. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 130.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41582
Cmimi: 130.000 €
Siperfaqja: 65.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1205

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate