Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 140.00 m2

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

210.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Super Penthouse ne Sarande! Penthouse organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje korridor si dhe nje verand. Penthouse ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, ka siperfaqe 140m² dhe eshte totalisht me pamje nga deti.  Apartamenti te ofron pamje 360º eshte i arreduar dhe eshte i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 210.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41593
Cmimi: 210.000 €
Siperfaqja: 140.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1207

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate