Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 180.70 m2

Shiten apartamente 3+1+2 ne Astir!

216.840 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 3+1+2 ne Astir! Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi me 6-10 kate banim dhe 2 kate ne toke,ne ndertim. Kan siperfaqe 180.7m² & 321.7m² ku 182.5m² eshte apartament & 139.2m² verand, organizohen nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41702
Cmimi: 216.840 €
Siperfaqja: 180.70 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1219

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate