Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 60.36 m2

Shitet apartament 1+1 ne Residencen Prime 3, Kamez!

48.288 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Residencen Prime 3, Kamez! Apartamenti ndodhet ne nje objekt me 1,8 dhe 9 kate banim dhe 1 kat nen toke. Ka siperfaqe 60.36m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne faze fillestare dhe perfundon ne fund te vitit  2025 .Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42400
Cmimi: 48.288 €
Siperfaqja: 60.36 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1285

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate