Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 104.85 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne Residencen Prime 3, Kamez!

83.880 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne Residencen Prime 3, Kamez! Apartamentet ndodhen ne nje objekt me 1,8 dhe 9 kate banim dhe 1 kat nen toke. Kane siperfaqe 104.85m² dhe 107.19 m², organizohen nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe ballkon. Apartamentet ndodhen ne faze fillestare dhe perfundojne ne fund vitit te 2025 .Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42404
Cmimi: 83.880 €
Siperfaqja: 104.85 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1286

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate