Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 115.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 + post parkimi tek Liqeni i Thate!

1.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1 + post parkimi tek Liqeni i Thate! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, duke ofruar nje jete teper te qete dhe komode. Apartamenti eshte i sapo investuar me nje arredim super luksoz me mobilje shume cilesore dhe i organizuar ne cdo hapsire ne menyre te persosur. Ka siperfaqe 115m² dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, nje verande dhe 1 tualet. Cmimi 1100€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35065
Cmimi: 1.100 €
Siperfaqja: 115.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G532
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Parkim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate