Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.05 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

132.742 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit! Prona ka siperfaqe 107.05m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks i cili ka filluar te ndertohet dhe aktualisht po punohet me nje cilesi maksimale. Aktualisht punimet jane duke mbyllur fazen e kateve -2 dhe – 1. Eshte i pozicionuar ne nje lokacion perfekt ku do te kete: – Akses direkte ne zgjatimin e Bulevardit i cili vjene nga Pallati me Shigjeta, kjo distanc do te pershkrohet per vetem 5 min ne kembe pasi te mbarojne punimet dhe kryqezimi 21 Dhjetorit per vetem 15 min ne kembe. – Zona ka Shkolle dhe Kopesht Publik per vetem 300 m larg. – Hapesira te gjelberuara – Cilesia e Punimeve Premium me Vetrat te Ventiluar per te rritur cilesin dhe eficencen e energjis. – Firma Ndertuese eshte me eksperince mbi 20 vjecare dhe nder me seriozet ne tregun e ndertimeve. Cmimi 1240€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 44324
Cmimi: 132.742 €
Siperfaqja: 107.05 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1495

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate