Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 199.70 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

259.610 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri. Bulevardi i Ri eshte nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Qendren e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne ndertim ne faze murature dhe ne nje pozicion te favorshem per te gjitha llojet e sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. Apartamenti ka siperfaqe 199.7m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Cmimi 1300€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35207
Cmimi: 259.610 €
Siperfaqja: 199.70 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G546

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate